Чому потрібна імплантація?

Вік, неправильна гігієна ротової порожнини, нещасні випадки і хвороби - призводять до проріджування зубного ряду. Вирушаючи в стоматологічну клініку, людина розраховує на зуби, які виглядають естетично і функціонують як рідні - так можна відповісти на питання пацієнтів: чому потрібна імплантація. Дізнаємося конкретніше, оцінимо все за і проти процедури.

 

Що таке імплантація?

 

Хірургічна операція полягає у імплантації в кісткову тканину щелепи імплантатів з титану, на які після приживлення, одягають коронки з діоксиду цирконію. Установку рекомендується не затягувати, 2 причини чому потрібна імплантація відразу після втрати зуба:

 

Зменшення обсягу кістки - ускладнить процедуру, зробить дорожче (нарощування, синус-ліфтинг).

Зсув зубного ряду - в цьому випадку зуб може перекочувати на місце сусіднього або зрушити на 2 одиниці, можливо його доведеться видалити (в залежності від ситуації).

Через якийсь час почнеться розсмоктування тканин, залежить від біотипів кісток: для м'яких - процес починається після кілька місяців, для твердих - є випадки, коли титановий штифт вставляли без проблем після 8 років видалення зуба.

 

ФАКТ: За статистикою до 98,5% імплантуються імплантатів приживаються (є залежність від місця установки) і при правильному догляді служать протягом усього життя.

 

Чому імплантація краще протезування

 

Пацієнти зубних клінік перед прийняттям рішення, бажають розібратися, які переваги і мінуси має процедура. Докази, чому краще імплантація:

 

установка протезів передбачає підпилювання сусідніх зубів, імплант зберігає їх недоторканими;

припиняється деформація особи і спадання кістки;

чому потрібна імплантація, тому-що при жуванні навантаження розподіляється рівномірно по всій порожнини рота;

немає візуального відмінності від натуральних;

прослужать до 22 років і більше при належному догляді.

Установка і виготовлення протезів займе менше часу, але знімна конструкція натирає ясна, незнімна викликає алергічні реакції або мимовільно знімається, а також доставляє психологічний дискомфорт.

 

ВАЖЛИВО: При повній відсутності зубного ряду, протезування - неможливо, тільки вживлення 4, 5 або 6 імплантатів з подальшою установкою мостів, врятує ситуацію.

 

Етапи

 

Наведемо послідовне виконання роботи, для подання, скільки часу і витримки знадобиться, при вирішенні поставити імплантати. Кроки протезування:

 

Консультація хірурга-імплантолога і стоматолога-ортопеда - діагностика, вибір імпланту.

Рентген - для вивчення кісткової тканини і коренів зубів.

Лікування - лікуються стоматологічні хвороби, видаляються зруйновані коріння, їх залишки.

Вибір методики, марки і матеріалу - двухмоментное (для відновлення одиничних зубів), одномоментна (для протезування всього ряду); існують брендові і бюджетні види імплантатів.

Робота - також включає контроль період реабілітації.

Чим якісніше матеріал з якого виготовлений імплантат, тим він швидше приживається, у пацієнта відсутні алергічні реакції. УВАГА: Процес приживлення займає від кількох місяців до 1 року.

 

Показання та протипоказання

 

Прогресивна методика має ряд обмежень, особливо для пацієнтів з хронічними захворюваннями. До них відносяться: психічні, хвороби серця; вживання антидепресантів, іммуноподавляющего і противосвертиваючих засобів; діабет, СНІД, алкоголізм і наркоманія. Не можна проводити імплантацію злісним курцям, людям перенесли променеву терапію в області голови. Але навіть у випадках потрібна індивідуальна консультація для уточнення, вік не є протипоказанням. Віддалений зуб мудрості - не привід для імплантації.

 

Відновити зубної ряд даним методом рекомендується при відсутності жувальних, одного і більше зубів, при повній адентії, при алергії на акрилати (основу знімних протезів).

 

ПОТРІБНО ЗНАТИ: Навіщо потрібна імплантація зубів і як вона впливає на загальний стан організму: в психологічному плані - переконує, зменшує стрес; для травного тракту - людина краще пережовує їжу, поліпшується травлення; запобігає розвитку зубних хвороб.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net