Чому не приживаються імпланти?

Відторгнення зубного імпланта - є однією з можливих ускладнень після установки імпланта, а також після повного протезування. Така небезпека може виникнути через 3-5 місяців після проведення процедури, до цього моменту ніяких симптомів не спостерігається.

 

Завдяки активному розвитку медицини і стоматології, фахівцям вдалося досягти високих результатів імплантації, як правило, вона складає - 95-97% приживлюваності. Це пов'язано з тим, що для їх виготовлення використовують титан, який легко приживається організмом і сприймає цей матеріал, як свій власний. Проте залишається кілька відсотків ймовірності, що імплант може бути відірваний.

 

симптоматика відторгнення

 

Такий ефект може з'явитися, як відразу після процедури, так і протягом декількох місяців. У світовій стоматологічній практиці є кілька випадків, коли імпланти були відторгнені через кілька років після процедури.

 

Відторгнення в перші дні

 

Основними ознаками того, що імплант не прижився, є:

 

1.Сільное кровотеча, яке досить важко зупинити.

 

2. Запалення ясен в тому місці, де проводилася процедура.

 

3. Сильний біль, яка не реагує на знеболюючі лікарські препарати.

 

При цьому важливо розуміти, що невелике запалення, больові відчуття і кровотеча - це нормальні ознаки в перші дні після імплантації. Якщо симптоми загострені і не проходять протягом 3-4-х днів, слід обов'язково звернутися за допомогою, оскільки це говорить про те, що організму відторгає імплант. Важливо знати, що після цієї популярної процедури стоматолога слід відвідувати частіше, ніж 1 раз в півроку. Навіть в тому випадку, якщо відторгнення імпланта буде проходити без будь-яких симптомів, фахівець зможе своєчасно це виявити.

 

Відторгнення імпланту через кілька місяців

 

Ознаками запізнілого відторгнення є все ті ж фактори, як і раніше описані: кровотеча, гострий біль, припухлість. У цьому випадку вони можуть бути не такими яскраво вираженими, проте, так само означати, що імплант не прижився. Якщо ігнорувати всі ці симптоми і не звертатися за допомогою до фахівця, запальний процес перейде на щелепних кісток, почне її руйнувати, розворушить імплант і в підсумку призведе до його втрати.

 

Найбільш популярні причини відторгнення

 

Існує кілька основних факторів, які впливають на відторгнення. Чому не приживаються імпланти, якщо у пацієнта немає ніяких протипоказань до цієї процедури? - таке питання цікавить багатьох людей, що зважилися на це дороге відновлення зубів. Найголовніша причина пов'язана з індивідуальними особливостями організму, тому заздалегідь сказати, що в якомусь випадку імплант не приживеться - дуже складно. Ще одна причина, чому не приживається імплант, це - помилка лікаря, який проводив процедуру, або самого пацієнта. Саме тому, лікар повинен обов'язково перед процедурою розповісти пацієнту про всі можливі явища і помилки, що можуть призвести до відторгнення.

 

Деякі захворювання, які призводять до відторгнення імпланта

 

Таке захворювання, як СНІД не просто істотно ускладнює процедуру імплантації, але і призводить до їх відторгнення. Крім СНІДу, імплантація може привести до відторгнення імплантів у пацієнтів з цукровим діабетом, гіпертонією і онкологією. Найчастіше, лікарі відмовляють пацієнтів виконувати імплантацію при цих захворюваннях. У тому випадку, якщо захворювання протікає без будь-яких симптомів і офіційно не діагностовано, імпланти також відриваються.

 

Рідко, не всі ж трапляється, що імплант викликає алергічні реакції. Організм кожної людини індивідуальний і те, що підходить одній людині, може абсолютно не підходити іншому. Алергічні прояви виникають при непереносимості титану, з якого виготовляють зараз практично всі сучасні імпланти. Він може викликати нудоту, сильне запалення і загальне ослаблення організму. З цієї причини, фахівці рекомендують перед процедурою відновлення зубів провести тест на алергію. Якщо протягом декількох днів не виникне ніяких побічних ефектів, імплантацію можна сміливо проводити.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net