Чому імпланти такі дорогі?

Імплантація зубів в усьому світі є найпопулярнішою стоматологічної процедурою і при цьому - найдорожчою. Багато людей, які бажають відновити втрачені зуби, просто не розуміють, чому імпланти дорогі і чи є якась можливість заощадити на такій процедурі. Саме тому часто відкладають імплантацію зубів до більш вдалого моменту, або тривалий час збирають необхідну суму на відновлення втрачених зубів.

 

Що включає в себе вартість імплантації?

 

Багато людей, які відправляються на лікування зубів, вважають, що в вартість стоматологічних послуг входить робота фахівця, а також вартість матеріалів. Але це думка помилкова, оскільки у вартість послуг входять різні чинники, наприклад, використання дорогого обладнання, утримання клініки і багато інших.

 

Імплант - це не просто гвинтик, який вкручується в кістку щелепи. Імплант - це точно створена стоматологічна деталь, яка добре приживається в тканини і витримує високі навантаження. Від правильно розрахованої ширини імпланта, довжини, розміру, кроку різьблення, безпосередньо залежить не тільки комфорт, але і здоров'я пацієнта, який зважився на таку дорогу операцію. Виготовляти імпланти на звичайному фрезерувальних верстатах просто неможливо. Перед виробництвом таких виробів проводиться серйозна дослідницька робота, випробування, які вимагають до себе не тільки вкладення часу, але і фінансових коштів. Саме тому, відома надійна та професійна компанія, що займається виготовленням імплантів, приділяє дуже багато часу і сил їх розробці, а також тестуванням.

 

особливості імплантів

 

В даний час практично всі імпланти виготовляють з титану. Цей матеріал має високі показники, він досить міцний, надійний, не викликає алергічні реакції, а також не призводить до остеоінтеграції. Це багато в чому пояснює, чому імпланти дорогі. Крім того, для виготовлення якісних імплантів використовують титан високого ступеня очищення, чим вона вища, тим більше дорожче імпланти.

 

Для виготовлення зручних і надійних імплантів необхідно високоточне обладнання, яке дозволяє створювати вироби з точністю до міліметра.

 

Оскільки імплант вставляють в щелепних кісток, щоб він тривалий час служив надійною опорою для коронки штучної, також дуже важливо, щоб він був виготовлений максимально якісно. Під час виробництва розраховується і навантаження майбутніх імплантів, проводиться це за допомогою дорогої комп'ютерної технології.

 

У деяких випадках, можна побачити, що дорогі імпланти - це найчастіше вироби певного бренду. Важливо пам'ятати, що спеціалізована компанія, яка професійно займається виробництвом імплантів для зубів, використовує для цього свої лабораторії, найякісніші та надійні матеріали, європейське обладнання, просто не може виготовляти дешеві вироби. Кожен пацієнт, який встановлює такі імпланти, може бути на 100% впевнений в їх високій якості і тривалому терміні служби. Крім того, відомі світові бренди, що випускають імпланти зубів, дають довічну гарантію на свої вироби. Один з таких світових брендів кожного пацієнта надає унікальний номер кожного імпланта. Це означає, що при необхідності пацієнт може звернутися в будь-яку філію цього бренду, де б він не знаходився, і пошкоджений імплант буде по його зверненню замінений на новий (по довічної гарантії).

 

Не варто забувати, що імплант - це продукт, який найкраще укручує в кістку і згодом вростає в тканини. Якщо ви зважилися на таку процедуру і бажаєте, щоб імпланти прослужили вам дуже довго, без будь-яких неприємних ситуацій і дискомфорту, не варто економити на якісних виробах. Фінансова економія в цьому випадку може зіграти з вами злий жарт і обернутися неприємними наслідками.

 

Повну інформацію по імплантації зубів Ви можете отримати в нашій спеціалізованій стоматологічній клініці.

Записатися на прийом і обстеження можна по телефону, а також через онлайн-заявку. У клініці працюють професійні фахівці з великим досвідом, які якісно виконують імплантацію різних рівнів складності.

 

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net