Ціни на зубні імплантати в Україні

Питання імпланти ціна Україна хвилює пацієнтів так само сильно, як і якість матеріалів і ступінь приживлюваності. Однак доцільність такої інвестиції - безперечна. Як показує світова практика, системи з дорогої категорії приживаються практично з 100% гарантією, в той час як імплантати бюджетної серії - в 92-95% випадків. Виникає закономірне питання: якщо все імпланти зубів ціни Україна приживаються в переважній більшості випадків, то яка між ними різниця і чому в деяких ситуаціях краще не економити? Важливо усвідомити, що зубні імплантати ціни Україна залежать не тільки від ступеня приживлюваності, також важливим є те, як довго вони прослужать.

Запитуючи, скільки коштують зубні імплантати в Україні, ви повинні розуміти, що на формування вартості впливає і якість матеріалів, з яких виготовлені штучні зуби, і конструктивні особливості, і способи обробки поверхні. Поєднання цих факторів забезпечує надійну фіксацію імплантатів, комфортну експлуатацію протягом багатьох років, естетичний зубний ряд і підвищення якості життя в цілому. Ось від чого відштовхуються виробники при формуванні ціни на імпланти зубів Україна, та й в усьому світі.

Крім цього, імпланти зубів ціна Україна відрізняються в залежності і від обраної клініки. Наприклад, в клініці Implant Studio зубні імплантати ціна Україна стартує від 3550 гривень, в той час як в інших стоматологічних центрах вартість - набагато вище. Хоча в даному випадку ми говоримо про матеріали з однієї категорії. Введіть запит в пошуковий браузер «імпланти ціна Україна», і ви побачите, що стартова ціна - від 6000 гривень і вище. Так чи варто переплачувати? Вирішувати тільки вам.

 

Скільки коштують імпланти зубів в Україні?

 

Давайте все ж детальніше розберемося, яка ціна на імпланти в Україні популярних брендів, чию продукцію активно пропонують вітчизняні клініки. В першу чергу, знаходимо імплантати Helix української компанії Bauer's Implants. Питаєте, скільки коштують імпланти зубів в Україні цієї фірми? Їх зубні імплантати ціни Україна стартують від 6000 гривень. І ціни на імпланти зубів Україна з цирконієвої коронкою і цементної або гвинтовою фіксацією - 12000 і 15000 гривень відповідно. На думку багатьох авторитетних імплантологів, ці матеріали відносяться до стандартної серії, яку добре б пропонувати як бюджетний варіант. Такі імпланти не можуть скласти конкуренцію німецьким, швейцарським або ж ізраїльським брендам. Але чому тоді ціни на імпланти в Україні Bauer's Implants - такі ж або навіть вельми завищені в порівнянні з європейським продуктом преміум-якості? Це залишається загадкою.

Тепер візьмемо категорію вище, наприклад, імпланти ізраїльської системи. Такі зубні імплантати в Україні обійдуться пацієнтові в 350-400 $, що на перерахунку в гривні - 9400-10750 грн. І це дуже приблизний підрахунок, так як курс узятий міжбанківський, а не комерційний (яким охоче спекулюють багато непрофесійні клініки). Так що ціни на імпланти зубів в Україні ізраїльської системи в вітчизняних клініках - 10000-12000 гривень.

Ну і нарешті, імпланти преміум класу. В першу чергу, це швейцарські імпланти. І тут теж ситуація - патова. Багато клінік вказують в прайсі: ціна на імпланти в Україні - від 23000 до 37000 гривень. Це вартість імпланта торгової марки Straumann. Безперечно, швейцарські матеріали для дентальної імплантології відомі своїм бездоганним якістю і приживання, яка прагне до 100%. Але це зовсім не означає, що зубні імплантати ціна Україна повинні обходитися пацієнтам в 3-4 рази дорожче за їхню реальну вартість.

У клініці Implant Studio керуються принципом доступною імплантології, а тому космічних розцінок на ті ж ізраїльські або швейцарські системи ви ніколи не побачите.

 

Наші ціни і ціни на імпланти зубів в Україні

Бренд Гарантії Вартість
Vitaplant (Україна) Чудова якість за розумною ціною. Тут високоміцний титановий сплав, довгий термін служби і широкий спектр імплантатів для вирішення різних клінічних завдань. 97,4-98,3% зубні імплантати ціни Україна — від 3550 грн
IBT (Израїль) Мають вдосконалене титанове покриття, яке забезпечує надійну фіксацію і довгий термін служби. 98,3% імпланти зубів ціни Україна — від 4740 грн
SGS (Швейцарія) Преміум-клас з самим високими показниками приживлюваності. Виготовлені з титану марки Grade 5, мають інноваційне покриття
SBTC и демонстрируют кратчайшие сроки заживления ран.
98,5% ціни на імпланти зубів в Україні — від 8775 грн

Якщо порівняти ціни на імпланти в Україні і нашу цінову політику, то відразу стане явною величезна різниця:

бюджетна серія вітчизняного виробництва у нас - 3550 грн, в інших клініках - від 6000 грн;

ізраїльські системи у нас - 4740 грн, в інших клініках ціна на імпланти в Україні - від 10000 грн.

швейцарські імпланти преміум класу у нас - 8775 грн, в інших клініках - від 23000 грн.

На питання, скільки коштують імпланти зубів в Україні, багато стоматологічні центри озвучують вартість в доларах або євро, абсолютно не зважаючи з українськими реаліями, валютними скачками і інфляцією. У нашій клініці ціни на імплантати в Україні фіксовані і не прив'язані до курсу іноземної валюти.

 

Виробники зубних імплантів

Vitaplant Вітчизняна компанія, яка одна з перших представила зубні імплантати в Україні і на світовому ринку. Фірма існує вже більше 18 років і за цей час розробила широкий спектр імплантатів для вирішення не тільки класичних, але і складних клінічних випадків.
Israel Bio Tech Ізраїльська компанія, яка направила свої сили і ресурси на розробку передових рішень в області дентальної імплантології. Все це стало можливим завдяки використанню сучасних технологій виробництва та залученню висококваліфікованих фахівців в штат.
SGS dental system Особливістю швейцарської компанії є те, що імпланти зубів ціна Україна виробляються в Угорщині, а процес покриття відбувається в спеціальній лабораторії Німеччини. Таким чином, на виході виходить преміум-продукт, гідний вашої уваги.

Гарантії від Implant Studio

 

У «Імплант Студіо» ви можете не хвилюватися, скільки коштують зубні імплантати в Україні, ціни - доступні. Якщо ви хочете встановити зубні імплантати ціна Україна, сміливо звертайтеся до нас, адже ми даємо одну з найвищих гарантій приживлюваності - 98,5%.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net

UA

RU