СТАТТІ

Шановні пані та панове!

 

Не залежно від віку людини невід'ємну частину його життя становлять здорові зуби. Однак, люди втрачають свої зуби в різні періоди життя, і наслідки цього завжди однакові. У одних відсутній один зуб, у інших кілька, а у деяких навіть всі.

У кожному з цих випадків необхідна заміна втрачених зубів. Для цього використовують зубні коронки, знімні і незнімні протези.

Сучасна стоматологія пропонує набагато кращий спосіб поповнення втрачених зубів за допомогою імплантатів.

Наша інформація зацікавить багатьох людей.

 

Які існують методики протезування?

До сих пір в стоматології використовували мостовидні або знімні протези. Ці протези допомагають людині, але мають цілий ряд недоліків - для того, щоб запротезіровать відсутність одного зуба, необхідно використовувати для опори два здорових сусідніх зуба.

Знімні протези доставляють іноді ще більші проблеми. Одні погано фіксуються і приносять незручності при розмові та прийомі їжі. Знімні протези вимагають певного догляду, в іншому випадку відбувається запалення слизової оболонки під протезом, а наявність неповноцінного протеза може привести до захворювань шлунково-кишкового тракту.

Приклад нашої роботи

Що таке імплантат?

Імплантат - це штучний корінь зуба, який вживлюється в щелепу і є основою для фіксації нового зуба. Імплантат має високу міцність, а штучний зуб, що фіксується на ньому, можна порівняти зі здоровим.

В даний час різні фірми є виробниками різних типів імплантатів. Імплантати є високоякісною системою, яка відповідає світовим стандартам. У наших лікарів - імплантологів є вже багаторічний досвід з цією системою.

 

Що таке імплантація?

Лікар - імплантолог вживлює в вашу щелепу імплантат. За своєю формою це невеликий гвинт. Через 3 - 6 місяців відбувається його приживлення, після чого до цього гвинтика приєднується друга частина імплантату - абатмент. Це циліндр, на який згодом фіксується штучний зуб. Такий зуб косметично прекрасно виглядає і відмінно виконує свої функції.

 

Для кого призначений імплантат?

Імплантат необхідний тим, у кого відсутні один або декілька зубів. Для тих, у кого відсутні всі зуби, знімний протез можна замінити на незнімний стабільний, який фіксується за допомогою імплантату. Якщо впровадити 5 - 8  імплантатів, то у пацієнта можна повністю відновити відсутні зуби.

У разі знімного протезування, імплантат служить опорою для протеза, за який протез надійно фіксується. У будь-який зручний момент пацієнт може сам відкріпити протез від імплантату.

Цей метод гарний для тих, у кого знімний протез під час розмови або їжу зміщується або не тримається на щелепи.

Якщо знімний протез виготовлений для верхньої щелепи, то при наявності імплантату, протез можна зробити менш масивним, і він не буде закривати небо, тому що у багатьох людей піднебінна пластина викликає блювотний рефлекс.

 

Що слід знати?

Зубні імплантати зроблені з матеріалу, сумісного з тканиною і організмом людини. Системи "SGS", "IBT" виготовляють імплантати з титану, які не викликають алергічних реакцій.

Три імплантати в дистальному відділі верхньої щелепи

Готова робота в порожнині рота

Чи треба боятися болю?

Зовсім немає. Впровадження імплантату в кістку щелепи - звичайне для фахівця втручання. Імплантат впроваджується під місцевим знеболенням в стоматологічному кабінеті. Впровадження одного імплантату триває в середньому 15 хвилин. За словами пацієнтів подібне втручання нагадує видалення зуба.

Три імплантати з встановленими трансферами для зняття відбитків

Що кажуть фахівці?

Фахівці з імплантології констатують, що імплантологічні системи не тільки добре переносяться організмом пацієнта, але і надійно приростають до кістки. Цьому процесу сприяє саме той факт, що на поверхні імплантату є шар штучної кістки. Все це сприяє тому, щоб імплантат добре імплантувався і довготривало і надійно виконував свою функцію.

 

Чи для всіх можна застосовувати імплантати?

У будь-якому випадку слід звернутися до імплантолога для коснультаціі. В принципі можна сказати, що у людей, які страждають хронічними захворюваннями, зокрема на діабет, імплантати приживаються гірше.

Тому лікар - імплантолог іноді не рекомендує встановлення імплантату. Це відноситься і до хворих, які приймають кортикоїди. Це не означає, що встановлення імплантату для деяких хворих зовсім протипоказано. У будь-якому випадку необхідна індивідуальна консультація.

 

Як довго служить імплантат?

Це в певній мірі залежить від Вас. Слід стежити за правильною і ретельної гігієною порожнини рота, що запобігає загрозу запалення ясен. Це надзвичайно важливо, тому що в результаті запалення ясен може статися відторгнення імплантату.

Як лікар - імплантолог, так і Ви, зацікавлені в тривалому функціонуванні імплантатів, тому виконуйте всі його інструкції.

За даними світової статистики приблизно два відсотки від кількості імплантатів НЕ приживаються.

Навпаки, 99 відсотків із загального числа імплантатів цілком функціональні багато років. Лікарі-імплантологи, які користуються методом-системою "SGS", "IBT", констатують, що за трирічними статистичними даними 97 відсотків встановлених ними імплантатів були цілком функціональними.

За даними світової статистики метод "SGS", "IBT" є найкращою і однією з найнадійніших імплантологічекіх систем світу.

 

Яка ціна імплантату?

Різні модифікації і види імплантатів мають різну ціну. На консультації лікар - імплантолог обговорить з Вами число імплантатів і конструкцію відповідну саме для Вас.

Протезування (кераміка, міст, знімний протез) не включені в ціну імплантату.

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net