ПРО КЛІНІКУ

Вітаємо наші майбутні пацієнти.

Клініка Імплант Студіо надає всі види стоматологічної допомоги та розташована в пішій доступності від метро Лівобережна. Лікарі нашої клініки пройшли післядипломне навчання в інтернатурі та магістратурі, мають ступінь кандидата медичних наук і звання доцента, а також вищу категорію по хірургічної стоматології. Постійно підвищують свій професійний рівень на семінарах з різною тематикою, котрі присвячені новинкам стоматології. Мають безліч сертифікатів, а також є постійними членами клубу імплантологів з 2002 року. У своїй роботі ми використовуємо нові методики і найсучасніші матеріали. Всі маніпуляції, за показаннями, здійснюються під знеболенням, анестетиками провідних зарубіжних фірм.

Операції виконуються в чистій операційній з дотриманням всіх правил асептики і антисептики.

Лікарі-хірурги нашої клініки здійснюють також різні амбулаторні операції в порожнині рота. Видалення зубів і коренів, типові та атипові, навколозубні кісти, гранульоми, операції синус-ліфтингу і інші, а також повну передопераційну підготовку. Для точної діагностики захворювань зубо-щелепної системи в нашій клініці є рентгенівський апарат виробництва Фінляндії (Planmeca ProOne).

Якщо Ви зайшли на наш сайт і прочитали цю інформацію, то можливо Ви зробите вибір на користь нашої клініки Implant Studio та залишитеся задоволені, як і ті тисячі наших пацієнтів, котрі перевірили нашу майстерність на собі та пішли від нас зі своїми променистими посмішками і словами щирої подяки за виконану роботу.

Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в нашу клініку, що відповідає всім європейським стандартам. Ми не розчаруємо Вас.

 

Колектив клініки "Implant Studio"

Фотографії клініки

У Вас виникли запитання?

Залиште свій номер телефону

і ми Вам зателефонуємо!

Отправка формы…

На сервере произошла ошибка.

Спасибо за заявку!

Мы обязательно Вам перезвоним!

IMPLANT STUDIO

UA

RU

м. Київ

вул. Комбінатна 25

+38 097 1478832

+38 093 0342223‬

e-mail: implant_studio@ukr.net